ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ                                                                   ХАРЬКОВСКИЙ ЧАСТНЫЙ
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ                                                                         УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНЫЙ
КОМПЛЕКС                                                                                                      КОМПЛЕКС
ЛІЦЕЙ ШААЛАВІМ                                                                                       ЛИЦЕЙ ШААЛАВИМ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                                                              ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ


НАКАЗ

24.05.2019                                                                                                                      № 8-у

Про переведення учнів
1А-8А та 10А класів
ХПНВК «Ліцей Шаалавім» до
наступного класу

На виконання частини 8 ст. 12 Закону України «Про освіту», ст. 16 Закону
України «Про загальну середню освіту», Порядку проведення державної
підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки
України від 07.12.2018 № 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
02.01.2019 за № 8/32979, Порядку переведення учнів (вихованців)
загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого
наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762,
зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369,
Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль
«За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки
України від 17.03.2015 № 306, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України
31.03.2015 за № 354/26799, наказів Міністерства освіти і науки України від
22.08.2018 № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього
незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної
загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
11.09.2018 за № 1030/32482, від 25.01.2019 № 59 «Про проведення в 2018/2019
навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну
середню освіту», від 01.02.2019 № 116 «Про внесення зміни до додатка 2 наказу
МОН від 25 січня 2019 року № 59», листів Міністерства освіти і науки України
від 28.01.2019 № 1/11-833 «Про проведення урочистостей з нагоди вручення
документів про загальну середню освіту», від 23.01.2019 № 1/9-41 «Методичні
рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з
іноземних мов у 2018/2019 н. р.», наказу Департаменту освіти Харківської
міської ради від 09.04.2018 № 83 «Про порядок організованого закінчення
2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів
4-х, 9-х, 11(12)-х класів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм
власності м. Харкова» , Управління освіти адміністрації Слобідського району

Харківської міської ради від 09.04.2019 №105-о/д «Про порядок організованого
закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової
атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх
типів і форм власності Слобідського району м. Харкова», п. 2.28 Статуту
Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Шаалавім»
Харківської області, на підставі результатів підсумкового (семестрового та
річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації, за рішенням
педагогічної ради (протокол 24.05.2019 р. № 6 )

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступних класів таких учнів 1–8,10-х класів:
1.1 . З 1-А до 2-А класу:

1. Баранов Артур Олександрович

2. Барковська Алла Андріївна
3. Виставна Марина Віталіївна
4. Зеленський Іван Віталійович
5. Іванченко Тимофій Сергійович
6. Іщенко Олександр Олексійович
7. Кочнєв Давид Денисович
8. Крайнюкова Аліса Сергіївна
9. Курінний Ілля Дмитрович
10. Сайар Назар Хамди
11. Хмєлєвська Мілана Максимівна
12. Щербіна Поліна Дмитрівна

1.2 . З 2-А класу до 3-А класу:

1. Костенко Артем Олександрович
2. Легкий Володимир Станіславович
3. Матвєєва Анна Андріївна
4. Моргунов Богдан Романович
5. Парфьонов Олександр Євгенович
6. Полінська Каміла Олегівна
7. Понікаровська Поліна Михайлівна
8. Харченко Тетяна Олексіївна
9. Щербаков Денис Олександрович

1.3 . З 3-А класу до 4-А класу:

1. Ікпонмвонба Амелінда Осаюкі
2. Кочнєв Артем Денисович
3. Мисик Антоніна Михайлівна
4. Онопрієнко Олексій Максимович
5. Первишева Яна Вадимівна

6. Томар Рошан Амітеш
7. Трубнікова Аріна Сергіївна
8. Чернявський Тимофій Ігорович
9. Шагодін Михайло Вікторович

1.4. З 4-А класу до 5-А класу:

1. Боклагов Марк Олександрович
2. Бугай Тимофій Віталійович
3. Буркун Ярослав Ігорович
4. Гоенага Віктор Юрійович
5. Коган Софія Владиславівна
6. Красова Арміна Арсенівна
7. Кудиненко Єва Євгенівна
8. Кучерявенко Віра Олегівна
9. Матвєєва Агнія Андріївна
10. Побєда Єва Віталіївна
11. Самойленко Сніжана Кирилівна
12. Шмачков Вадим Валентинович

1.5. З 5-А класу до 6-А класу:

1. Глазунова Катерина Олексіївна
2. Кашкін Нікіта Євгенович
3. Кисіль Богдан Владиславович
4. Ковальзон Ельдар Євгенійович
5. Костенко Павло Андрійович
6. Курілова Єва Едуардівна
7. Леонова Вероніка Іванівна
8. Онопрієнко Ярослав Андрійович
9. Пасашкова Дар'я Денисівна
10. Рубайко Євген Андрійович
11. Славутська Марія Євгеніївна
12. Ткаченко Микола Сергійович
13. Усачова Орина Олегівна
14. Черкашин Єгор Вікторович
15. Яценко Марія Андріївна

1.6. З 6-А класу до 7-А класу:

1. Дудник Карина Сергіївна
2. Кенчадзе Міранда Кобаївна
3. Ковалевський Єлисей Сергійович
4. Ковальзон Арина Євгенівна
5. Кураксіна Марія Андріївна
6. Левінтов Ігор Валерійович
7. Лінецький Роман Борисович
8. Мірошниченко Максим Вікторович
9. Приходько Данііл Вячеславович
10. Срібняк Лілія Андріївна

11. Таран Володимир Олександрович
12. Філон Богдан Олегович

1.7. З 7-А класу до 8-А класу:

1. Агапов Арсеній Олегович
2. Герасименко Юрій Сергійович
3. Денисенко Альона Вадимівна
4. Дорохін Михайло Микитович
5. Завада Аліна Михайлівна
6. Коржилова-Стеценко Єлизавета Іванівна
7. Медведєв Артем Олегович
8. Одокієнко Софія Романівна
9. Полонський Михайло Владиславович
10. Сімкін Міхаіл Олександрович
11. Соловйова Марія Михайлівна

1.8. З 8-А класу до 9-А класу:

1. Бабій Станіслав Олександрович
2. Каландія Ніколоз Єлгуджайович
3. Кашкіна Єлизавета Євгенівна
4. Кураксін Ілля Андрійович
5. Моісеєнко Нікіта Олександрович
6. Ракитянська Вікторія Олегівна
7. Фельдман Роман Володимирович
8. Фоменко Олександр Сергійович

1.9. З 10-А класу до 11-А класу:

1. Андрющенко Дар’я Олександрівна
2. Бондаренко Ніколь Сергіївна
3. Гнідін Святослав Володимирович
4. Гріпіч Катерина Дмитрівна
5. Кисіль Артур Владиславович
6. Мар’єнкова Світлана Олегівна
7. Шаламов Ян Русланович

2. Класним керівникам Мартиненко Н.А., Лєйкіній С.Я., Коцюбі С.Ф.,
Колесовій М.О., Бородань Л.М., Шерстобітовій І.Г., Зибіній В.В., Перському
І.Є., Гоенага М.В., Томак Т.М., Нікітіній Н.А,:

2.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі
«Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної
ради…» та в особових справах учнів.

До 27.05.2019р.
2.2. Видати учням табелі успішності (свідоцтва про базову загальну

середню освіту) з результатами навчальних досягнень.

27.05.2019 р.

3. Секретарю Кривоніс І.О. оприлюднити відповідне рішення педагогічної
ради на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу.

До 03.06.2019 р.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор ХП НВК
«Ліцей Шаалавім»                                                                               Є.Е.Перський

З наказом ознайомлені:

Н.А. Мартиненко
С.Я. Лєйкіна
С.Ф. Коцюба
М.О. Колесова
Л.М. Бородань
І.Г. Шерстобітова
В.В. Зибіна
І.Є. Перський
М.В. Гоенага
Т.М. Томак
Н.А. Нікітіна